Jep dorëheqje kryetari i VV-së në Lipjan

Jep dorëheqje kryetari i VV-së në Lipjan

07 shkurt 2018 17:51

Selatin Retkoceri ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan, si dhe nga pozita e anëtarit të Këshillit të Përgjithshëm të Vetëvendosjes.

Retkoceri, përmes një letre që e ka publikuar në Facebook, ka treguar hollësisht se me çka është përballur gjatë kohës si kryetar, ai, po ashtu, ka shkruar se nuk ka parë asnjë përpjekje nga personat të cilët vet e kanë themeluar këtë parti, që t’i tejkalojnë këto probleme.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme