Në Gjilan zhvendosen drunjtë shumëvjeçarë shkaku i një projekti infrastrukturor

Në Gjilan zhvendosen drunjtë shumëvjeçarë shkaku i një projekti infrastrukturor

26 tetor 2017 09:25

Një projekt i Komunës së Gjilanit për rrugën “Idriz Seferi”, e cila po bëhet me katër korsi, ka bërë që drunjtë dekorativë të zhvendosen nga aty dhe të mbillen në pjesë të tjera

Drejtoria e Shërbimeve Publike e Gjilanit deklaron se drunjtë dekorativë të cilët janë duke u nxjerrë me rrënjë prapë janë duke u rimbjellë, mirëpo në një lokacion tjetër, shkruan sot më gjerësisht Koha Ditore.

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme