Vetëvendosja cakton kandidatët për kryetar të Klinës dhe Kastriotit Foto: Koha / arkivi

Vetëvendosja cakton kandidatët për kryetar të Klinës dhe Kastriotit

21 gusht 2017 14:31

Lëvizja Vetëvendosje ka caktuar kandidatët që do të garojnë për kryetar të komunës së Klinës dhe Kastriotit (Obliqit), të cilët do të garojnë në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, transmeton Koha.net.

Kandidati i cili ka marrë besimin e aktivistëve të Kastriotit për të qenë kandidat për kryetar të Kastriotit është Aziz Bici.

Ndërsa kandidatin për kryetar të Klinës, Vetëvendosja e ka caktuar Ibër Elezajn.

Image
Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme