Potera kandidat i VV-së për kryetar të Podujevës

Potera kandidat i VV-së për kryetar të Podujevës

17 gusht 2017 22:00

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Ajet Potera ka marrë besimin e aktivistëve të Podujevës për të qenë kandidat për kryetar të kësaj komune, në zgjedhjet lokale të 22 tetorit.

“Potera e urojmë për rezultatin në procesin zgjedhor të brendshëm dhe i urojmë suksese edhe në garën për kryetar komune”, kështu bëhet e ditur në rrjetin social Facebook të Lëvizjes Vetëvendosje.

Ky subjekt politik pothuajse për të gjitha komunat e Kosovës ka prezantuar kandidatët për kryetarë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme