Haskuka, zyrtarisht kandidat i VV-së për kryetar në Komunën e Prizrenit

Haskuka, zyrtarisht kandidat i VV-së për kryetar në Komunën e Prizrenit

16 gusht 2017 22:38

​Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se profesori dhe deputeti Mytaher Haskuka ka marrë përkrahjen e anëtarësisë së Prizrenit për kandidat në zgjedhje lokale.

“E urojmë z. Haskuka në këtë garë. Suksese bashkë me Qendrën e Prizrenit. Fitorja me të është afër”, thuhet në njoftimin e VV-së.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme