Projekti i Qeverisë suedeze për vlerat e tokës edhe në Pejë

Projekti i Qeverisë suedeze për vlerat e tokës edhe në Pejë

18 maj 2017 12:30

Pejanët nga e mërkura mund të informohen për vlerën e tokave të veta në ekspozitën 30-ditore të hapur në korridorin e Administratës komunale, para sporteleve të tatimit në pronë.

Kjo ekspozitë është hapur në kuadër të fushatës me moton: “Sa vlen toka juaj?”, financuar Qeveria suedeze dhe e implementuar në bashkëpunim me Ministrinë e Financave dhe organizatës suedeze “SIDA”, shkruan sot në gjerësisht Koha Ditore.

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme