100 mijë euro për katër rrugë në Obiliq

100 mijë euro për katër rrugë në Obiliq

15 April 2019 15:57

Komuna e Obiliqit do të bashkë-financojë me Ministrinë e Zhvillimit Rajonal për një projekt infrastrukturor me vlerë prej 100.000 euro

Ky memorandum bashkëpunimi u nënshkrua nga nënkryetari i komunës së Obiliqit, Ibush Mjekiqi dhe përfaqësuesit e MZHR-së, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit të komunës, bëhet fjalë për projektin e rrugëve "Agron Rama", "Dëshmorët Rama", "Xhavit Haziri" dhe "Krahu 1".

Komuna do të bashkë-financojë për përmbyllje të projektit me vlerë 84.401 euro.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme