Zvarritet vendosja e numrave në objektet e banimit në Deçan

Zvarritet vendosja e numrave në objektet e banimit në Deçan

27 prill 2017 13:31

Projekti i nisur në muajin tetor të vitit të kaluar për vendosjen e numrave në çdo shtëpi dhe institucion në territorin e Komunës së Deçanit, nuk ka përfunduar ende, ndonëse ishte planifikuar që ky projekt të përfundonte në fillim të muajit prill.

Koordinatori i këtij projekti në këtë Komunë, Shkëlzen Shehu, ka thënë se kushtet klimatike kanë shkaktuar vonesën, shkruan sot më gjerësisht Koha Ditore.

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme