Kamenica dhe BIK-u marrin përsipër shpenzimet e varrimit

Kamenica dhe BIK-u marrin përsipër shpenzimet e varrimit

13 prill 2017 13:31

Begzad Sinani, kryetar i Kamenicës dhe Bejtullah Hashani, kryetar i Bashkësisë Islame të Kamenicës, të mërkurën, kanë nënshkruar marrëveshjen për heqjen e shpenzimeve të varrimit për qytetarët e kësaj komune.

Sipas marrëveshjes 50 për qind të shumës së varrimit do të mbulojë Bashkësia Islame në Kamenicë si edhe 50 për qind të shumës tjetër do t’i heqë Komuna e Kamenicës, shkruan sot më gjerësisht Koha Ditore.

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme