Në Zvicër, Prishtinë dhe Gjilan festohet shqip

Në Zvicër, Prishtinë dhe Gjilan festohet shqip

22 qershor 2018 22:58

Fitorja e Zvicrës ndaj Serbisë ka gëzuar shumë shqiptarë, sidomos pas golave të Xherdan Shaqirit e Granit Xhakës, 1-2.

Ka filluar festa në Prishtinë, Gjilan e Zvicër, të cilat mund të shikoni në videot më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme