FIFA shpall Shaqirin lojtarin më të mirë të ndeshjes

FIFA shpall Shaqirin lojtarin më të mirë të ndeshjes

22 June 2018 22:47

Zvicra ka marrë një fitore të madhe përballë Serbisë.

Ishin dy shqiptarët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri të cilët i dhuruan fitoren me përmbysje helveteve.

FIFA ka shpallur Xherdan Shaqiri lojtarin më të mirë të ndeshjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme