Vriten 10 dhe arrestohen 400 militantë në Sinai

Vriten 10 dhe arrestohen 400 militantë në Sinai

13 shkurt 2018 13:25

Forcat egjiptiane të sigurisë kanë vrarë 10 militantë dhe kanë arrestuar 400 të tjerë, duke përfshirë të huaj, si pjesë e një operacioni të madh të sigurisë në Gadishullin e Sinait, raportojnë agjencitë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme