Gjashtë të vdekur në një aksident në Itali

Gjashtë të vdekur në një aksident në Itali

02 janar 2018 20:12

Gjashtë persona, mes tyre dy fëmijë, kanë humbur jetën në një aksident komunikacioni që ka ndodhur sot në Itali.

Në rrugën Breshias - Manerbios, një kamion ka përplasur një makinë me targa franceze, e cila pastaj është përplasur me një kamion-cisternë, që barte karburante dhe i cili ka marrë flakë, duke marrë jetën e 6 udhëtarë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme