Shpërthim në stacionin e autobusëve në Manhattan

Shpërthim në stacionin e autobusëve në Manhattan

11 dhjetor 2017 14:03

Policia e New Yorkut thotë se i janë përgjigjur raporteve për një shpërthim në stacionin e autobusëve në Manhattan.

Incidenti thuhet se ndodhi mëngjesin e sotëm në Stacionin e Autobusëve shumë pranë Times Square, shkruan BBC, transmeton Koha.net.

“HYPD është duke iu përgjigjur raporteve të një shpërthimi për të cilin nuk dihen shkaqet. Rruga 42 dhe Ave 8 #Manhattan”, kanë shkruar në Twitter.

Ata gjithashtu kanë njoftuar se janë evakuuar disa linja.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme