Trump e Putin u përshëndetën, por nuk do të kenë takim të veçantë Foto: Reuters

Trump e Putin u përshëndetën, por nuk do të kenë takim të veçantë

10 nëntor 2017 15:46

Da Nang, 10 nëntor – Presidentët e SHBA dhe të Rusisë, Donal Trump dhe Vlladimir Putin, janë përshëndetur sot mes vete në margjinat e Samitit Aziatik Ekonomik të Pacifikut (APEK) në qytetin Vietnamez Da Nang, por ata nuk do të kenë takim të veçantë. Këtë e kanë konfirmuar si pala amerikane, ashtu edhe ajo ruse, transmeton Koha.net.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme