Kontrabandonte pemë dhe perime nga Serbia, lihet në procedurë të rregullt

Kontrabandonte pemë dhe perime nga Serbia, lihet në procedurë të rregullt

03 nëntor 2017 12:26

Njësiti patrullues i Policisë së Kosovës ka ndaluar një kombi Mercedes në fshatin Bllatë, të cilin e drejtonte i dyshuari shtetas i Serbisë, i cili po transportonte pemë dhe perime pa dokumente përkatëse.

Malli dhe kombi janë konfiskuar, ndërsa rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme