Gjendet koka, këmba dhe rrobat e gazetares së vrarë suedeze

Gjendet koka, këmba dhe rrobat e gazetares së vrarë suedeze

07 tetor 2017 14:59

Policia daneze njoftoi sot se kanë gjetur kokën e shkëputur, këmbën dhe rrobat e gazetares suedeze Kim Vol.

Ajo ishte zhdukur pasi që intervistoi shpikësin danez në nëndetësen që ai e kishte bëri.

Inspektori i policisë në Kopenhagë, Jens Miler Jensen, tha se pjesët e trupit janë gjetur të premten në një qese plastike, ndërsa në qesen tjetër ishin rrobat e saj, thika dhe pjesë të metalit të rëndë, për t’u fundosur më lehtë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme