Një i vrarë, tre të plagosur në një shkollë në SHBA

Një i vrarë, tre të plagosur në një shkollë në SHBA

13 shtator 2017 23:08

Nga të shtënat që kanë ndodhur sot në shkollën e mesme në jug të qytetit të Spokejn, në shtetin e Washingtonit, një person ka humbur jetën dhe së paku tre të tjerë janë plagosur.

Lajmin e kanë konfirmuar zyrtarët amerikanë, ndërsa kanë bërë të ditur se sulmi ka ndodhur në shkollën Frime.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme