Yjet e filmit dhe muzikës ndihmojnë viktimat e uraganit

Yjet e filmit dhe muzikës ndihmojnë viktimat e uraganit

13 shtator 2017 18:40

Yjet e njohura të filmit dhe muzikës amerikane, në mesin e të cilëve George Clooney, Julia Roberts, Leonardo Dicaprio, Tom Hanks, Beyonce, kanë marrë pjesë në aksionin e organizuar për mbledhjen e parave për të rindërtim pas dëmeve të shkaktuara nga uraganet Harvey dhe Irma.

Aksioni “Dorë më dorë” ka zgjatur një orë dhe është transmetuar direkt nga stacionet televizive amerikane.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme