Alarmohen francezët nga një incident në Paris

Alarmohen francezët nga një incident në Paris

19 June 2017 17:07

Një veturë e policisë franceze është goditur të hënën nga një automobil tjetër në sheshin Champs Elysee në Paris, duke bërë që të nisin hetime më të gjera në këtë pjesë.

Policia ka thënë se ka arrestuar personin që goditi policinë dhe se situata është nën kontroll dhe se nuk ka të lënduar.

Policia franceze ka këshilluar publikun të shmangë këtë pjesë.

Franca ka qenë në alarm kohëve të fundit pas një serie të sulmeve terroriste.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme