11 të plagosur nga të shtënat me armë në New Orleans

11 të plagosur nga të shtënat me armë në New Orleans

01 December 2019 15:47

Të paktën 11 persona janë qëlluar me armë zjarri në French Quarter të New Orleansit, raporton Daily Mail.

Një i dyshuar ka shtënë me armë zjarri në këtë lagje, që njihet për jetën e natës, të dielën rreth orës 03:30, transmeton Koha.net.

Sipas këtyre raportimeve thuhet se dy prej viktimave janë hospitalizuar dhe janë në gjendje kritike.

Një i dyshuar raportohet se është ndaluar dhe është duke u hetuar.

No arrests have been made as of 8.30am local time.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme