Rrjedhin fotografitë e Mercedes S-Class të modernizuar

Rrjedhin fotografitë e Mercedes S-Class të modernizuar

01 prill 2017 20:01

Limuzina e klasës së lartë nga oferta e Mercedes-Benz, S-Class, së shpejti do të modernizohet.

Para premierës zyrtare, në internet kanë rrjedhur fotografitë e para të spiunuara.

Image

Në fotografinë e parë mund të shohim pjesën e përparme të kësaj limuzine, dritat e përparme si dhe interierin, transmeton Koha.net. Ndryshime më të mëdha do të pësojnë dritat e përparme.

Image

Në interier, mund të shohim timonin e ri përmes të cilit S-Class e re mund të lavdërohet.

Image

Mercedes S-Class e modernizuar mund të jetë një model i kësaj marke sepse ka gjenerata e tij e re posedon motor me gjashtë cilindra.

Kjo limuzinë e avancuar pritet të prezantohet në panairin e veturave në New York, i cili do të mbahet nga 14 deri 23 prill.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme