Publikohen fotografitë e reja zyrtare të Peugeot 508 të ri

Publikohen fotografitë e reja zyrtare të Peugeot 508 të ri

21 shkurt 2018 13:37

Gjatë ditës së sotme, më herët, janë publikuar një seri fotografish në të cilat shihet modeli më i ri 508 i Peugeotit, ndërsa tani është publikuar një set i ri i fotografive zyrtare të këtij modeli.

Peugeot 508 i ri do të promovohet në panairin e veturave në Gjenevë, i cili do të mbahet nga 8 deri 18 mars, transmeton Koha.net.

Për të parë fotografitë e publikuara më herët sot dhe disa detaje të 508 të ri, klikoni KËTU.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme