Dacia Duster testohet në Automan

Dacia Duster testohet në Automan

09 shkurt 2018 12:09

Modeli me i ri i Dacia është Duster i ri, i cili këtë javë ju prezantohet me ngjyrën karakteristike, linjat moderne dhe performancën e avancuar teknologjike.

Një veturë që përballon terrenet e vështira me përpjetëza e pengesa të ndryshme, një veturë karizmatike me standarde të larta të sigurisë.

Vjen këtë javë në Automan modeli me dizajnin revolucionar Duster i ri për të cilin të gjitha rrugët janë të hapura. Ndiqeni prezantimin në Automan këtë të diele në ora 21:30, në KTV.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme