Porsche ngjyros super Macan me ngjyrat e famshme të tyre klasike

Porsche ngjyros super Macan me ngjyrat e famshme të tyre klasike

27 dhjetor 2017 17:08

Porsche ka njërën prej trashëgimive më të famshme motorike në botë, e shumë prej tyre janë edhe pjesë e historisë.

Për të festuar trashëgimin e tyre dhe reklamimit të modelit crossover, kjo kompani ka mbuluar pesë Macans me ngjyra klasike dhe ka fotografuar ata në rrugët e Singaporit, transmeton koha.net.

Ata kanë kombinuar ngjyrat më të famshme të tyre në industrinë automobilistike sportive, si të kuqen me të bardhën, të zezën me të kaltrën, të vijat me të kaltrën e famshme, e që duken fantastike në SUV-in Macan të Porsche.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme