Kështu mund të duket BMW X2 M

Kështu mund të duket BMW X2 M

29 tetor 2017 15:32

Pas promovimit të BMW X2, një dizajner ka shpalosur idenë e tij në lidhje me versionin sportiv M të këtij modeli të ri.

Fjala është për dizajnerin e njohur të pavarur X-Tomi Design, por mbetet të shihet nëse X2 M ndonjëherë do të bëhet realitet, transmeton Koha.net.

Përmes motorit të fuqishëm, BMW X2 M i mundshëm do të mund të vinte me aerodinamikën “agresive”, rrotat “M”, sistemin sportiv të shkarkimit të gazrave, amortizatorëve të modifikuar, frenave më të forta, enterierit të modifikuar me ulëse sportive dhe timonin “M”...

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme