Paralajmërimi i veçantë i Aston Martin Vantage

Paralajmërimi i veçantë i Aston Martin Vantage

26 tetor 2017 20:46

Gjiganti automobilistik Aston Martin ka paralajmëruar me një fotografi të veçantë modelin e ri Vantage.

Vetura pritet të debutojë në nëntor në një lokacion që akoma nuk është bërë i ditur.

Tani kompania ka postuar një fotografi nga prapa të automobilit i cili shihet i mbuluar, ndërsa vërehen vetëm dritat e pasme LED.

Akoma nuk dihen detajet e veturës së re, por pritet të ketë motor 4.0-litërsh V8 me rreth 500 kuajfuqi dhe do të kushtojë rreth 130 mijë dollarë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme