Zbulohet çmimi i Mercedes GLS Grand Edition

Zbulohet çmimi i Mercedes GLS Grand Edition

06 tetor 2017 13:53

Mercedes ka shtuar një edicion të ri të quajtur Grand Edition në rangun e saj të SUV, GLS, i cili tashmë mund të porositet.

GLS Grand Edition do të prezantohet në mars të 2018-ës dhe do të ofrohet në GSL 350d, 400 dhe 500, transmeton koha.net.

Blerësit e Grand Edition do të mund të zgjedhin interierin, eksterierin apo të dyja.

Modeli GLS 350d Grand Edition çmimin fillestar do ta ketë rreth 80 mijë euro.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme