Fiat 500X i përditësuar për vitin 2018

Fiat 500X i përditësuar për vitin 2018

05 tetor 2017 22:53

Fiat ka prezantuar një numër të madh të përditësimeve për modelin e vitit 2018 të 500X.

Fiat 500X është përditësuar me një pamje të re e me më shumë teknologji në të, transmeton koha.net.

Nga brenda ka ekranin me prekje dhe rezolucion HD, i cili ka të integruar njohjen e zërit për të pranuar komanda, ndërsa ka edhe kamerat e parkimit nga prapa si dhe navigacion të ri TomTom 3D.

Më shumë detaje për këtë model ende nuk janë zbuluar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme