Kështu mund të duket Range Rover në version Sedan

Kështu mund të duket Range Rover në version Sedan

01 tetor 2017 10:47

Sipas medieve britanike, Land Rover për vitin 2019 do të prezantojë linjën e re të modelit Road Rover.

Modeli i parë serik, në fakt, do të jetë veturë elektrike premium e dedikuar para se gjithash për konsumatorët në Kaliforni dhe SHBA, transmeton Koha.net.

Ndërkohë, shtrohet pyetja nëse në të ardhmen në ofertën e Land Roverit / Range Roverit do të ketë hapësirë edhe për një limuzinë klasike.

Image

Ideja tashmë ekziston dhe para nesh është Ranger Rover në version Sedan, me pjesën e përparme të bazuar në modelin e ri Range Rover Velar.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme