Reklamat e famshme të Volkswagen Golf 1, 2, 3...

Reklamat e famshme të Volkswagen Golf 1, 2, 3...

24 shtator 2017 12:51

Veturat e gjigantit gjerman të veturave, Volkswagen, janë gjithnjë e më të famshme dhe më të dëshirueshme, jo vetëm në Europë por edhe më gjerë.

Një faqe britanike në Facebook, e quajtur “Car Throttle”, ka shpërndarë një video në të cilën shfaq disa reklamat më të famshme të modeleve historike të Volkswagenit, transmeton Koha.net. Fjala është për Golf 1, 2, 3 e kështu me radhë.

“Këto reklamat e VW Golf janë më të mirat”, ka shkruar “Car Throttle”.

Për më tepër shikoni videon.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme