Automan sjellë një ndër modelet më të suksesshme të Renalut Clio

Automan sjellë një ndër modelet më të suksesshme të Renalut Clio

22 shtator 2017 10:14

Në emisionin Automan mund të ndiqni një ndër modelet më të suksesshme të Renalut Clio.

Kësaj radhe Renault ka prodhuar modelin Grandtour i cili në dimensione është më i madh dhe shumë më komod e i cili ka rezultuar të jetë shumë i kërkuar nga kategori të ndryshme pasagjeresh.

Grandtour vjen me një xhiro në Automan, këtë të diele në ora 21:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme