Mercedes GLS 2019 me shtatë ulëse spiunohet gjatë testimit

Mercedes GLS 2019 me shtatë ulëse spiunohet gjatë testimit

19 shtator 2017 17:04

Mercedes GLS është spiunuar gjatë testimit për të parën herë para lansimit të tij, që pritet të bëhet në vitin 2019 e që do të rivalizojë direkt BMW X7, Audi Q8 e Range Rover e ri në linjat e SUV-ve.

Nga fotografitë e bëra, duket se duhet të presim shumë deri sa të shohim dizajnin final të tij, pasi që edhe pse shumë i kamufluar duket ende jo i kompletuar, transmeton koha.net.

Mercedes GLS i ri do të jetë në rangun e S-Class, që do të thotë se do të ofrohet si SUV limousine luksoz.

Çmimi dhe data e lansimit të tij ende nuk dihen, por pas do të jetë SUV luksoz pritet të ketë një çmim “luksoz” po ashtu.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme