BMW M4 me plot elegancë dhe shkëlqim

BMW M4 me plot elegancë dhe shkëlqim

11 shtator 2017 11:09

Gjithnjë e më shumë po interesohen kompanitë e ndryshme për të modifikuar BMW M4, dhe ky model që po e prezantojmë vërtetë është një model me plot elegancë dhe shkëlqim.

Para se gjithash, ky model i modifikuar tërheqë vëmendjen me eksterierin e tij me ngjyrë të zezë mat dhe maskën e përparme të zezë, aerodinamikën komplet nga fibra të karbonit (spoiler i përparmë, pragjet, difuzer i pasmë, etj.), amortizatorët e modifikuar, si dhe me set të ri të rrotave HRE Wheels, transmeton Koha.net.

Fjala është për rrotat Ringbrothers G-Code me diametër prej 20-inç dhe me ngjyrë të zezë Satin, dimensionet e të cilave janë: 20 x 8.5 të përparme dhe 20 x 10.5 të pasme.

Në këtë njoftim të shkurtër, nuk ka informacione në lidhje me përforcimin e motorit 3.0-litër me gjashtë cilindra.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme