Mercedesi në shtator zbulon konceptin e ri

Mercedesi në shtator zbulon konceptin e ri

04 shtator 2017 22:07

Mercedesi më 12 shtator në panairin e Frankfurtit pritet të sjellë një koncept të ri, i cili pritet të rivalizojë modelin BMW i3.

Modeli do të lansohet në vitin 2020 dhe kompania ka njoftuar se pret që të jetë modeli më i suksesshëm nën logon EQ, koncept ky i prezantuar vitin e shkuar.

Kompania sot ka publikuar një video më të afërt të konceptit duke treguar dritat e tij.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme