BMW M3 që do ta dëshironin të gjithë

BMW M3 që do ta dëshironin të gjithë

07 gusht 2017 15:35

Në mesin e shumë modeleve M3 të BMW-së të modifikuar, dallohet edhe ky me eksterier me ngjyrë të kuqe Satin.

Pronari i këtij modeli është njëri nga anëtarët e forumit Bimmer Post, transmeton Koha.net.

Përveç ngjyrës së kuqe e cila e bënë këtë model të duket i jashtëzakonshëm, në paketën për modifikimin e tij gjenden edhe amortizatorët e modifikuar, rrotat Brixton PF5 me ngjyrë të zezë mat, spoiler i përparmë dhe difuzer i pasmë nga fibra të karbonit, maska e përparme me ngjyrë të zezë, spoiler i madh mbi bagazh, si dhe set i ri i dritave të përparme.

Në këtë njoftim të shkurtër nuk thuhet të ketë edhe përforcim i motorit të këtij modeli – 3.0-litër me gjashtë cilindra.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme