Javën e ardhshme arrin Seat Arona

Javën e ardhshme arrin Seat Arona

21 qershor 2017 10:18

Kompania Seat së fundmi ka njoftuar zyrtarisht se promovimin e Crossoverit të ri, Arona, do ta mbajë më 26 qershor në Barcelonë.

Përgatitjet për promovim janë duke u zhvilluar dhe ndërkohë është fotografuar një model i Aronës gjatë transportimit, transmeton Koha.net.

Image

Deri në promovim, KËTU mund të lexoni të dhënat e shpalosura deri më tani për Seat Arona.

Në Kosovë, modelet e reja të markës SEAT mund t’i gjeni në autosallonin “Porsche Kosova

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme