Mësohet data e promovimit të Crossoverit të ri të Seatit

Mësohet data e promovimit të Crossoverit të ri të Seatit

03 qershor 2017 17:33

Kompania e njohur spanjolle e veturave, Seat, njofton zyrtarisht se promovimin e Crossoverit të vogël të ri, Arona, do ta mbajë këtë muaj në Barcelonë, saktësisht më 26 qershor.

Image

Deri atëherë, KËTU dhe KËTU mund të lexoni për të gjitha informatat të cilat janë shfaqur deri më tani.

Në Kosovë, modelet e reja të markës SEAT mund t’i gjeni në autosallonin “Porsche Kosova”.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme