Bentley Bentayga me edicion ekskluziv për fajkojë

Bentley Bentayga me edicion ekskluziv për fajkojë

23 maj 2017 10:19

Bentley Bentayga, njëri nga SUV-ët më luksoz në botë, falë kompanisë së njohur e cila merret me modifikimin e veturave, Mulliner, tani vjen me një edicion ekskluziv për fajkojë.

Edicioni i ri quhet Bentley Bentayga Falconry, transmeton Koha.net. Ky edicion është shumë i përshtatshëm për ata të cilët janë fansat e zogjve ekzotik.

SUV i ri ekskluziv i Bentleyt lë shumë përshtypje të mira, sidomos nëse realizoni një set fotografish të jashtëzakonshme.

Për më tepër shikoni fotografitë dhe videon më poshtë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme