Audi RS5 i pazakontë, vendoset menjëherë në muze

Audi RS5 i pazakontë, vendoset menjëherë në muze

19 maj 2017 10:00

Janë 18 ngjyra që mund të zgjidhen për Audi RS5 coupe të ri, dhe njëra nga to thirret “Sonomagrun Metallic”, e cila mund të kushtojë deri në 2,400 euro ku përfshihen edhe shumë përditësime sportive në të, transmeton Koha.net.

Kjo ngjyrë vjen ekskluzivisht për RS5 coupe të ri, i cili ka edhe rrotat 19-inç standarde por edhe disa të tjera unike 20-ich që kushtojnë 2 mijë euro.

Lista e përditësimeve nuk mbaron me kaq, kjo veturë në mënyrë specifike ka edhe sistemin e lëshimit të gazrave të RS sport që kushton 1,200 euro e ulëset sportive.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme