2000 vetura përfundojnë në oqean, ka edhe modele luksoze

2000 vetura përfundojnë në oqean, ka edhe modele luksoze

20 March 2019 20:28

Më shumë se 2000 vetura, përfshirë disa luksoze, me vlerë të madhe, kanë përfunduar në fund të Atlantikut pasi një anije që po i bartte u fundos në brigjet e Francës javën e shkuar.

Anija e mallrave “Grande America” po lundronte nga Hamburgu në Casablanca, me destinacion të fundit Brazilin.

Në mesin e shumë veturave të fundosura, ishin edhe modele ekskluzive të Porsches si 911 GT2RS.

Kjo anije po bartte edhe modele tjera të famshme si Audi A3, A5, Q7, RS4 dhe RS5.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme