Automan nis sezonin e ri veror në një format tërësisht tjetër

Automan nis sezonin e ri veror në një format tërësisht tjetër

21 prill 2017 11:55

Nga kjo e diele, emisioni Automan nis me sezonin e ri veror i cili vjen në një format tërësisht tjetër.

Në muajt në vazhdim, emisioni do të zhvillohet i kombinuar me pjesën e studios me mysafirët të cilët më pas do të kalojnë në testimin e automjeteve të reja.

Si çdo herë, nuk do të mungojnë risitë, dhuratat për mysafirët dhe të papriturat që sjellë ky emision. Edicioni i parë nis me aktorin kosovar Fatos Kryeziu. Këtë të diele, Automan nga ora 20:50.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme