Drag Race: Porsche 991 GT2 RS vs. McLaren 720S

Drag Race: Porsche 991 GT2 RS vs. McLaren 720S

05 November 2018 10:30

Kanali i njohur në Youtube, 888MF, së fundmi ka postuar një video në të cilën shihen dy super-veturat duke garuar kundër njëra-tjetrës.

Me këtë rast, fjala është për Porsche 991 GT2 RS kundër McLaren 720S, transmeton Koha.net. Të dytë, janë me kapacitet prej rreth 700 kuajfuqi.

Në këtë video janë bërë tre gara 'Drag Race', dhe për të kuptuar se cili ishte më i shpejtë shikoni në videon më poshtë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme