Aspire Design e bën më të gjerë Velarin e Range Roverit

Aspire Design e bën më të gjerë Velarin e Range Roverit

19 qershor 2018 10:41

Kompania e britanike që merret me modifikimin e veturave, Aspire Design, është marrë me modifikimin e edhe të një modeli të Range Roverit.

Paketa e re e tyre për stilizim është i dedikuar për Range Rover Velar, transmeton Koha.net.

Paketa e re Aspire për Velarin përfshinë mbrojtësin e përparmë të ri me spoiler, mborjtësit anësor të zgjeruar, set të ri të pragjeve, mbrojtësi i pasmë me difuzer, spoiler mbi bagazh, spolier i pasmë mbi çati, dritat LED, disa sete të rrotave nga alumini (deri në 24-inç), si dhe sistemin e ri të shkarkimit të gazrave me katër tuba.

Gjithashtu, edhe interieri i tij ka pësuar disa ndryshime, duke përfshirë ulëset me lëkurë dhe disa elemente të tjera nga fibra të karbonit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme