Kapet në Durrës një peshkaqen i përmasave mesatare

Kapet në Durrës një peshkaqen i përmasave mesatare

21 prill 2018 10:50

Në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një “peshk” i pazakontë.

Peshkatarët u habitën kur gjatë mbledhjes së rrjetës panë në të një peshkaqen të përmasave mesatare, transmeton tch.

Peshkaqeni, i pazakontë për brigjet shqiptare është filmuar nga peshkatarët që e kapën atë dhe pamjet janë vërtet të pazakonta.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme