Sonte në Rubikon i ftuar Frashër Krasniqi

Sonte në Rubikon i ftuar Frashër Krasniqi

08 mars 2018 14:36

Sonte në Rubikon rrëfimi i parë i Frashër Krasniqit, i akuzuar për sulm ndaj Kuvendit të Kosovës, jeta në paraburgim e deri te pozita e deputetit.

Cili është rrëfimi i tij nga akuza për terrorizëm? Çka ndodhi me Lëvizjen “Vetëvendosje!”? Si e sheh ai sot Lëvizjen? Çka tutje?

Për këto dhe më shumë, ndiqni sonte Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 20:00. Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme