Kryeministri malazez vjen sot në Kosovë Foto: Ilustrim

Kryeministri malazez vjen sot në Kosovë

14 shkurt 2018 08:17

Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq sot do të qëndrojë në Kosovë

Markoviq ka qenë dashur që të jetë në Kosovë javën që shkoi por ajo u anuluar pasi që aeroplani nuk mundi të aterojë për shkak të kushteve atmosferike.

Markoviq sot pasdite do të takohet me kryeministrin Ramush Haradinaj ndërsa nesër me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme