Sonte në Rubikon flet ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu

Sonte në Rubikon flet ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu

13 shkurt 2018 13:18

Në Rubikon sonte i ftuar është ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu.

Një dekadë pas shpalljes së pavarësisë, Sejdiu flet për rastet të cilat i shfrytëzoi udhëheqësia e Kosovës gjatë kësaj periudhe dhe cilat jo? Cila është sot pozita e Kosovës? A mund të bëhej më shumë? Çka thotë ai për proceset nëpër të cilat po kalon vendi? Çka për punën e qeverisë Haradinaj dhe temat e mëdha?

Për këto dhe më shumë, ndiqni sonte Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 20:00.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme