Rasti "Ivanoviq": Prishtina ia dërgoi dokumentacionin Beogradit

Rasti "Ivanoviq": Prishtina ia dërgoi dokumentacionin Beogradit

09 shkurt 2018 14:26

Përmes Zyrës së EULEX-it , Ministria e Drejtësisë e Kosovës ia ka dërguar Ministrisë së Drejtësisë së Serbisë dokumentacionin lidhur me vrasjen e Oliver Ivanoviqit, transmeton Koha.net.

Dokumentacioni, siç përcjell b92, përmban gjetjen nga obduksioni dhe procesverbalin nga vendi i ngjarjes.

Ai do t’i dorëzohet Prokurorisë për krim të organizuar njofton ky medium i Beogradit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme