Hoti thotë se Mustafa së shpejti kthehet në Kosovë

Hoti thotë se Mustafa së shpejti kthehet në Kosovë

09 shkurt 2018 11:35

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti në një konferencë të mbajtur sot ka folur edhe për shëndetin e shefit të tij të partisë, Isa Mustafa.

Ai ka njoftuar se gjendja e Mustafës është përmirësuar dhe se shumë shpejt do të kthehet në Kosova nga Gjermania, transmeton Koha.net.

“Gjendja e tij është përmirësuar. Ne po konsultohemi çdo ditë me të. Ai është më mirë me shëndet, së shpejti do të kthehet në Kosovë”, ka thënë Hoti në fund të kësaj konference.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme